13.4 C
Srebrenik
Ponedjeljak, 20 Septembra, 2021

Novogodišnji prijem u kabinetu općinskog načelnika

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Dana 25.12.2013. godine, općinski načelnik Sanel Buljubašić, upriličio je svečani prijem za šefove svih općinskih službi, organa uprave naše općine, kao i za Sekretara organa uprave i Sekretara Općinskog vijeća. Razgovaralo se o protekloj 2013. godini, radu organa uprave i zadacima i poslovima koji su obavljeni. Obzirom da je već dugi niz godina općinska administracija smještena u vrlo neuslovnim objektima i barakama, kao i obimom poslova koje naše službe obavljaju, konstatovano je da je učinjen maksimum od  strane svih uposleniha kako bi naši sugrađani bili što zadovoljniji u smislu obavljanja i završavanja svojih poslova. Činjenica je da su i naši sugrađani imali razumijevanja za teške uslove u kojima naše službe izvršavanju svoje svakodnevne zadatke i obaveze, a ovaj put je izražena nada da će se sljedeći novogodišnji prijem održati u našoj novoj zgradi, koja se uveliko gradi. Po planu bi se sve naše službe, koje su sada locirane na sedam različitih i udaljenih lokacija, bile zajedno, na jednom mjestu i pod jednim krovom, već negdje u drugoj polovici naredne, 2014. godine. To će sigurno omogućiti efikasniji rad svih naših uposlenikakao i povećati zadovoljstvo građana radom svih općinskih organa uprave. Općinski načelnik je uputio iskrene čestitke svim prisutnim, svim uposlenicima kao i  porodicama uposlenika organa uprave u općini Srebrenik. U nastavku dana  održan je i svečani prijem za naše novinare i medije koji su i u protekloj godini pratili sva bitnija dešavanja na području naše Općine.Načelnik Buljubašić je pohvalio  izuzetno korektnu  saradnju sa svim medijima sa područja naše općine, koji su našu a i BiH javnost temeljito obavještavali o svim aktivnostima OV-a i Općinskog načelnika, u 2013. godini. Tokom razgovora je istaknuto da svi mi zajedno, činimo “sliku” Srebrenika i naše Općine pozitivnijom i još ljepšom, kako u očima naših sugrađana, tako i svih onih koji kroz printane ili elektronske medije prate dešavanja na području Srebrenika i ovog kraja BiH. Zvanična općinska web stranica, naše radio stanice, dopisništvo TV TK-a, NTV “JATA” kao i česti tekstovi u dnevnom listu “AVAZ” prenosili  su i prenose uspjehe, pomake i iskorake koje Srebrenik, kao Općina, naši privredni kolektivi i naši vrijedni sugrađani, iz godine u godinu čine na mnogim poljima. Zato, naša Općina i naš Srebrenik i jesu mjesto poželjno za život, posao, posjete i svaku drugu vrstu saradnje na obostrano zadovoljstvo, za sve one koji sa dobrom idejom i dobrom namjerom dolaze na ove naše krajeve. Općinski načelnik se prisutnim novinarima zahvalio na dosadašnjoj uspješnoj saradnji te im poželio sretnu i uspješnu Novu, 2014. godinu.

Prijem

Vijesti

Sve se teže živi: cijene neumoljivo rastu, a plate su godinama iste

Istina je da je krompir došao na cijenu od 1 KM, mahune na 7 KM, domaća jaja su i po 5 KM, vreća kukuruza...

Kamp prikolica iz Viteza nagrađena na gotovo svim sajmovima, kupci oduševljeni

Nakon luksuzne jahte, majstori brodogradnje iz Viteza pripremili su novi gotovo 100 posto bh. proizvod kojim su pobrali simpatije kupaca iz Europe i svijeta,...

Stiže novo cjepivo protiv korone SANOFI, bit će dovoljna samo jedna doza

Vijest o novom proteinskom cjepivu francuske tvrtke Sanofi, koje bi uskoro trebalo stići u Hrvatsku, izazvalo je zanimanje oko toga je li ono bolje,...

Stay Connected

21,988FansLike
2,945FollowersFollow
18,400SubscribersSubscribe