Načelnik općine Srebrenik Nihad Omerović organizirao tradicionalne novogodišnje prijeme

0
NOVOGODIu0160NJI PRIJEMI- 29 - XII-  2014 004
U ponedjeljak, načelnik općine Srebrenik, Nihad Omerović održao je nekoliko tradicionalnih novogodišnjih prijema. Među prvima bio je prijem za boračka udruženja naše općine. Potom je upriličen svečani prijem za članove Upravnog odbora Udruženja privrednika naše općine, uz prisustvo  desetak direktora i vlasnika privrednih društava – firmi koje nisu članovi ovog udruženja. Predsjednici Mjesnih zajednica  su takođe prisustvovali novogodišnjem prijemu, posebno organizovanom za njih.
Nakon toga su održani prijemi za direktore Javnih preduzeća i ustanova, kao i za direktore školskih ustanova. Na kraju je održan i prijem za predstavnike vjerskih zajednica sa područja naše općine.
Naćelnik općine Srebrenik Nihad Omerović sutra će organizirati novogodišnje prijeme za predsjednike svih političkih stranaka s područja ove općine, dosadašnje predsjednike i načelnike općine Srebrenik te za predstavnike medija s područja srebreničke općine.
 
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here