17.4 C
Srebrenik
Subota, 19 Juna, 2021

Broj zaposlenih u Federaciji BiH

Broj zaposlenih u Federaciji BiH prema prebivalištu zaposlenika na dan 03.05.2021.godine iznosio je 520.612.

Broj zaposlenih prema prebivalištu osiguranog lica i sjedištu poslodavca na dan 03.05.2021. godine po kantonima/RS/BD može se vidjeti u tabelarnom pregledu.

Broj zaposlenih prema prebivalištu osiguranog lica i sjedištu poslodavca
KantonTekuće stanje na dan 03.05.2021.Procenat učešća zaposlenika prema prebivalištu po kantonima/RS/BD  u ukupnom broju zaposlenika
Broj zaposlenika po prebivalištu osiguranikaBroj zaposlenika po sjedištu poslodavca
Kanton Sarajevo139.163158.48826,73
Tuzlanski kanton101.52698.66719,50
Zeničko-dobojski kanton85.41280.48416,41
Hercegovačko-neretvanski kanton51.89552.0669,97
Srednjobosanski kanton51.38549.3619,87
Unsko-sanski kanton38.00937.3297,30
Zapadnohercegovački  kanton20.71920.3313,98
Kanton 1011.24110.9942,16
Bosansko-podrinjski kanton7.3586.7821,41
Posavski kanton5.6736.2871,09
Republika Srpska7.419 1,43
Brčko distrikt812 0,16
Ukupno:520.612520.789 

Stanje broja zaposlenih na dan 03.05.2021. godine po prebivalištu zaposlenika i sjedištu poslodavca razvrstanih po kantonima i općinama može se vidjeti na linku http://pufbih.ba/v1/public/upload/files/zaposleni_za_WEB_na_dan_03_05_2021.pdf .

Vijesti

Zmajice u furioznom finišu pregazile Tursku

Reprezentativke Bosne i Hercegovine u utakmici za infarkt su ostvarile pobjedu nad Turskom u 2. kolu Eurobasketa rezultatom 64:54. Zmajice su, nakon pobjede nad Belgijom...

Sadik Hasanović za Radio Srebrenik – Idem da se borim za ono što želim

Sadik Hasanović iz Srebrenika učesnik je muzičkog takmičenja "Zvezde granda". Svoj talent je već dokazao više puta. naime, Sadik je bio pobjednik takmičenja "Zvijezda...

U TK nema novozaraženih

U Tuzlanskom kantonu u protekla 24 sata nije evidentiran ni jedan slučaj zaraze korona virusom, od testiranih 148 uzoraka. U protekla 24 sata zabilježen je...

Stay Connected

21,988FansLike
2,817FollowersFollow
17,800SubscribersSubscribe

Zadnje objave