
Oko 200 rudara, zaposlenika u RMU Banovići i dalje je u štrajku. Oni se nalaze ispred ulaza u jamu Omazići.
Kako se saznaje , nekoliko predstavnika rudara su prije sat vremena otišli na pregovore sa Upravom rudnika.
DK

Oko 200 rudara, zaposlenika u RMU Banovići i dalje je u štrajku. Oni se nalaze ispred ulaza u jamu Omazići.
Kako se saznaje , nekoliko predstavnika rudara su prije sat vremena otišli na pregovore sa Upravom rudnika.
DK