Subota, 27 Jula, 2024

Takmičari KK “1. mart” Srebrenik u Lukavcu osvojili 20 medalja

Na Karate Kupu “Lukavac 2018” održanom 16.09.2018. godine u Lukavcu, učestovalao je 450 takmičara iz 36 karate klubova. Karate klub ”1. Mart” Srebrenik učestovao je sa 33 takmičara i osvojio 20 medalja i to – 6 zlatnih, 7 srebrenih i 7 bronzanih medalja. Karate klub “1.Mart” je proglašen za trećeplasiranu ekipu turnira po broju osvojenih medalja. ZLATNE MEDALJE OSVOJILI SU: 1. Duranović Hana 2. Delić Lana 3. Dorić Ejla 4. Duranović Mahir 5. Delić Safet 6. Ženski kata tim u sastavu (Delić Lana, Duranović Hana, Dorić Ejla) SREBRENE MEDALJE OSVOJILI SU: 1. Duranović Hana 2. Mujkić Vedin 3. Joldić Asim 4. Moranjkić Jasmina 5. Hadžić Alen 6. Sinanović Lejla 7. Šabić Meri BRONZANE MEDALJE OSVOJILI SU: 1. Buljubašić Adi 2. Jusufagić Amar 3. Duranović Hana 4. Barčić Ema 5. Hadžić Alen 6. Delić Nejra 7. Ženski borba tim u sastavu (Moranjkić Jasmina, Šabić Meri, Duranović Hana, Delić Lana) U kategoriji šampioni postignuti su sledeći rezultati: ZLATNE MEDALJE OSVOJILI SU: 1. Beganović Vedad 2. Džombić Adin 3. Čaušević Demir 4. Malkić Sarah 5. Šehić Lamija 6. Mašić Eldisa SREBRENE MEDALJE OSVOJILI SU: 1. Čaušević Tarik BRONZANE MEDALJE OSVOJILI SU: 1. Mašić Eldis 2. Rejzović Mela 3. Šabić Emina 4. Šabić Džejlan 5. Karić Amina 6. Beganović Adna 7. Smajić Anel 8. Džinović Rusmir 9. Mujkić Adin 10. Hadžiselimović Dževad