Ponedjeljak, 29 Aprila, 2024

OK “Gradina-Herceg” poražen u Maglaju

OK_Gradina

U okviru 2. kola Superlige FBiH za žene odbojkašice Maglaja juče su u Sportskoj dvorani u Maglaju porazile odbojkašice OK ”Gradina-Herceg” –   rezultatom 3:0.

“Na žalost, i u drugom kolu smo upisale poraz, ovog puta u gostima kod Maglaja. Prvi set je krenuo odlično, svaka djevojka je radila svoj dio zadatka i čak smo imale i sedam poena prednosti. Nažalost do kraja seta došlo je do manjka istrajnosti, i onda je sve krenulo loše po našu ekipu.Ali naravno, opet naglasak stavljam na to da smo i prošlu i ovu utakmicu imale po dva debitanta, tako da moramo imati na umu da je svaki početak težak.

Za vikend nam dolazi ekipa ŽOK “Lukavac”, igramo konačno domaću utakmicu, gdje će, nadamo se, sve sile biti na našoj strani pa da konačno i mi se probudimo i odigramo onako kako bi zapravo uvijek trebale igrati, izjavila je za Radio Srebrenik kapiten OK ”Gradina-Herceg”, Amela Jašić.