Četvrtak, 2 Maja, 2024

Teletović briljirao

teletovic_briljirao_ali_nije_mogao_sam_protiv_lakersa_040005_118955_big

Košarkaši Brooklyn Netsa poraženi su večeras na svom parketu od Los Angeles Lakersa rezultatom 99:94. Lakersi su odlično otvorili meč. Imali su konstantnu prednost tijekom prve četvrtine, dok s druge strane Netsi nisu mogli da pogode gotovo ništa. Nakon prve dionice Lakersi su imali 16 poena prednosti 34:18.Mirza Teletović je ponovo fantastično iskoristio minute na parketu. Iako su Lakersi na odmor otišli s vodstvo od 14 razlike 54:40, naš košarkaš je tim iz Brooklyna vratio u igru u nastavku. Pogađao je iz svih pozicija, te se u posljednje dvije minute zahvaljujući njegovoj fantastičnoj igri ušlo neriješenim rezultatom 92:92.Paul Pierce i Joe Johnson su u završnici upropastili nekoliko dobrih akcija indvidualnim pokušajima, pa su Lakersi na kraju uspjeli da dođu do pobjede, iako je Pierce imao priliku da trojkom odvede utakmicu u produžetak.Mirza Teletović je za 22 minute na parketu ubacio 17 poena, te je dodao pet skokova i dvije asistencije. Nick Young je predvodio Lakerse s 26 poena, dok je Pau Gasol dodao 21.