Utorak, 19 Marta, 2024

Džanan Musa vodio Real Madrid do nove pobjede

Košarkaši Real Madrida su rutinski savladali Manresu u gostima u susretu 18. kola španske Endesa lige rezultatom 94:69.

Pitanje pobjednika Real Madrid je riješio već do poluvremena. Prvu čevrtinu Kraljevi su riješili u svoju korist rezultatom 32:22, a na poluvremenu je bilo već plus 21 (57:36).

U nastavku su košarkaši Reala nastavili dominirati, te su na kraju upisali pobjedu rezultatom 94:69.

Džanan Musa je i u ovom susretu bio najefikasniji košarkaš Reala. Na parketu je proveo 15 minuta i susret je završio s 12 poena, 3 skoka i 2 asistencije. Uz Musu, 12 poena je postigao i Mario Hezonja, a on je upisao i po 2 skoka i asistencije.

Real Madrid je ostao na vrhu Endesa lige sa skorom od 15 pobjeda i 3 poraza, koliko ima i Barcelona. KLIX