Srijeda, 23 Oktobra, 2024

Džeko strijelac protiv Plzena

Edin-Dzeko

Manchester United protutnjao je Leverskusenom, slavivši u gostima kod Bayera sa visokih 5:0.Strijelci za tim sa Old Trafforda bili su Antonio Valencija, Johnny Evans, Chris Smalling, Nani, te stoper Bayera i kapiten fudbalske reprezentacije BiH Emir Spahić.Spahić je u prvom poluvremenu postigao autogol glavom, nakon centaršuta Wayna Rooneya, a kasnije je imao i odličnu priliku za svoj tim.Drugi jeprezentativac Bosne i Hercegovine koji je nastupio večeras bio je Edin Džeko, čiji je Manchester City sa 4:2 na Etihadu savladao Viktoriju iz Plzena, a strijelci za domaće su bili Sergio Aguero, Samir Nasri, Alvaro Negredo i Edin Džeko, minutu prije kraja utakmice.Real Madrid je i sa igračem manje bio bolji od Galatasaraya na svom terenu, baš kao i Juventus u susretu protiv Kopenhagena.