Četvrtak, 2 Maja, 2024

Karatisti iz Srebrenika uspješni na turniru u Novom Travniku

Na 16. Karate kupu “Orhideja 2018” održanom 10.06.2018.god. u Novom Travniku, učestovalo je 260 takmičara iz 22 karate kluba. Karate klub ”1. Mart” Srebrenik učestovao je sa 8 takmičara i osvojio 13 medalja i to – 6 zlatnih, 6 srebrenih i 1 bronzanu medalju. ZLATNE MEDALJE OSVOJILI SU: 1. Delić Nejra- u kategoriji kate djevojčice 10 god. 2.nivo 2. Duranović Mahir- u kategoriji borbe kadeti -63kg 3. Šabić Meri- u kategoriji borbe djevojčice 11 god. +44kg 4. Duranović Hana- u kategoriji kate djevojčice 9 god. 2.nivo 5. Durnović Hana- u kategoriji kate djevojčice 10 god. 3.nivo 6. Duranović Hana- u kategoriji borbe djevojčice 9 god. -34kg SREBRENE MEDALJE OSVOJILI SU: 1. Hadžić Alen- u kategoriji kate dječaci 12 god.3.nivo 2. Hadžić Alen- u kategoriji kate dječaci 13 god. 3. Hadžić Alen- u kategoriji borbe dječaci 12 god.-42kg 4. Delić Safet- u kategoriji kate dječaci 11 god.2.nivo 5. Delić Nejra- u kategoriji kate djevojčice 9 god. 2.nivo 6. Barčić Ema- u kategoriji borbe djevojčice 10 god. +40kg BRONZANE MEDALJE OSVOJILI SU: 1. Ahmičević Azur- u kategoriji borbe kadeti -70kg